تقدیر از مرکز  ضایعات نخاعی  بنیاد شهید و امور ایثارگران

در ششمین همایش و سومین جشنواره  خود مراقبتی و آموزش بیمار


 

 


 

   
         
   

www.isaarsci.ir

   

 

 

 

 

 
 

 

با تلاش معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همکاری معاونت‌های اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی و علوم پزشکی ایران برای ششمین سال ششمین همایش و سومین جشنواره خودمراقبتی و آموزش بیمار همزمان با روز جهانی خود مراقبتی در سالن همایش‌های بیمارستان امام خمینی (ره) تهران در تاریخ دوم مرداد 1397 برگزار شد.

خانم دکتر مریم محسنی دبیرعلمی جشنواره در آستانه برگزاری سومین جشنواره ملی خودمراقبتی و آموزش بیمار بیان کردند

در سال های اخیر فعالیت های ارزشمندی در حوزه خودمراقبتی وآموزش بیمار صورت گرفته است ، ایشان مهم ترین اهداف برگزاری این گردهم آیی بزرگ علمی را تشویق فعالان این حوزه, ارزش گذاری خدمات ارتقا سلامت, ترویج الگوهای برتر و در نتیجه تسری فرهنگ خود مراقبتی در جامعه. بر شمردند.

در سومین سال برگزاری این جشنواره ، از مراکز دانشگاهی، بیمارستانها و همینطور شرکت های دانش بنیان، مراکز تحقیقاتی و سازمانهای مردم نهاد و همچنین هر سازمانی که به نوعی با سلامت مردم در ارتباط است و توانسته است فعالیت های ارزشمندی در خصوص موضوع خود مراقبتی و آموزش بیمار انجام دهد تقدیر بعمل آمد

در این جشنواره از برترین ها با اهدای لوح و تندیس تقدیر بعمل آمد.

مرکز ضایعات نخاعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این جشنواره به خاطر فعالیت های آموزشی صورت گرفته مورد تقدیر واقع شد و نماینده این مرکز گزارشی از قعالیت های صورت گرفته را برای حاضرین در جشنواره ارائه نمود .

 

 

 

 

 

 

 

 

  بازگشت به صفحه اصلی  

 

 

 

 

 

 

 

براي اطلاع از به روز رساني سايت  مشترك  شويد

 
 

Powered by WebGozar

 

 

 

مرکز ضايعات نخاعی جانبازان

 مهرماه  هزار سيصد و هشتاد و چهار

info@isaarsci.ir

Copyright © 2005  Isaarsci  Website . All rights reserved

 

easily put counter
Website Traffic